TANIEC WSPÓŁCZESNY MŁODZIEŻ NABÓR 2020

TANIEC WSPÓŁCZESNY MŁODZIEŻ NABÓR 2020

 

PROWADZĄCY:   Beata Kulgajuk

.

KIEDY:    Środa  19:30-20:25

.

MIEJSCE : Szkoła Tańca i Wdzięku B & W Przemienieccy (ul.Jaroszyka 3)

.

OPIS ZAJĘĆ:  Dla dzieci w wieku od 10 lat. Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek.

W ćwiczeniach technicznych wykorzystuje się między innymi podstawy tańca klasycznego i jazzowego, jak również inspiruje się innymi dziedzinami ruchu i tańca, nauki, teatru, sportu i wszystkiego, co jest związane z człowiekiem i otaczającą nas rzeczywistością np. sposób poruszania się niemowlaka lub zwierzęcia, specyfikę przelatującej wody, porywczy wiatr, czy figury akrobatyczne.

Taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec, różniący się od tańca klasycznego przede wszystkim tym, iż mniej ważna jest technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza, dzięki czemu tancerz nabywa umiejętności aktorskich. Technika będąca podstawą w coraz bardziej powszechnych Teatrach Tańca.

.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO TEJ GRUPY ZAREZERWUJ MIEJSCE TELEFONICZNIE: 

519 110 150 (ul. Jaroszyka 3)

.

KOSZT:  92 zł za 4 zajęcia w miesiącu

.

HONORUJEMY:  karta FitProfit, Medicover Sport, FitFlex, karta dużej rodziny (-10%).

ZOBACZ GALERIĘ