TANIEC WSPÓŁCZESNY ENTITY

TANIEC WSPÓŁCZESNY ENTITY

 

PROWADZĄCY:   Beata Kulgajuk

.

KIEDY:  WTOREK  17:05-18:55,   CZWARTEK  18:05-20:00

.

MIEJSCE:    Studio Tańca Warszawska66 Dance Station (al. Warszawska 66a)

.

OPIS ZAJĘĆ:   Dla młodzieży od 12 lat.Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek.

W ćwiczeniach technicznych wykorzystuje się między innymi podstawy tańca klasycznego i jazzowego, jak również inspiruje się innymi dziedzinami ruchu i tańca, nauki, teatru, sportu i wszystkiego, co jest związane z człowiekiem i otaczającą nas rzeczywistością np. sposób poruszania się niemowlaka lub zwierzęcia, specyfikę przelatującej wody, porywczy wiatr, czy figury akrobatyczne.

Taniec współczesny powstał jako całkowicie inny taniec, różniący się od tańca klasycznego przede wszystkim tym, iż mniej ważna jest technika i triki, w przeciwieństwie do uczuć i emocji tancerza, dzięki czemu tancerz nabywa umiejętności aktorskich. Technika będąca podstawą w coraz bardziej powszechnych Teatrach Tańca.

.

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO TEJ GRUPY ZAREZERWUJ MIEJSCE TELEFONICZNIE: 

780 006 666 (al. Warszawska 66a)

,

KOSZT:  256 zł za 8 zajęć (120 min)

,

HONORUJEMY:  karta FitProfit,  FitFlex, Medicover Sport, karta dużej rodziny (-10%)

ZOBACZ GALERIĘ

Partnerzy