Poleć kolegę/koleżankę do tańca

Poleć kolegę/koleżankę do tańca

,,Poleć kolegę/koleżankę do tańca”, a dostajesz 10%zniżki na karnet miesięczny.

1) Akcja polega na zaproszeniu znajomego na zajęcia taneczne lub fitness do tej samej szkoły tańca, w której na zajęcia z danego stylu tanecznego uczęszcza STAŁY KURSANT.
2)  Przyprowadzona osoba musi zapisać się na te same zajęcia, na które uczestniczy stały kursant.
3)  Osoba zapraszana nigdy wcześniej nie uczestniczyła na zajęciach w naszych szkołach tańca: Studio Tańca Warszawska66 Dance Station i Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy – jest całkowicie nowym klientem.
4) Za każdą zaproszoną i przyprowadzoną na zajęcia osobę STAŁY KURSANT otrzymuje 10% zniżki na karnet miesięczny. Zniżka ta obowiązuje jedynie w następnym miesiącu( licząc od miesiąca w którym przyszła zaproszona osoba). Zniżki nie można przenieść na żaden inny kolejny miesiąc i obowiązuje ona wyłącznie jednorazowo. Rabat łączy się z innymi przysługującymi danej osobie zniżkami np. karta dużej rodziny.
5) Aby STAŁY KURSANT otrzymał zniżkę na karnet, osoba zaproszona musi zapisać się na cały miesiąc zajęć i opłacić go z góry (a nie tylko na pierwsze próbne zajęcia)
6) Akcja nie obowiązuje w przypadku uczestników Klubu Sportowego WIKA i Formacji FIGO. Związane jest to z tym że są to grupy zamknięte i STAŁY KURSANT nie może polecić kolegi/koleżanki do tańca. Wyjątkiem w przypadku Formacji FIGO jest Figo New-nowo powstała grupa, która jest w trakcie formowania się formacji i nadal przyjmowane są do niej zapisy.
7) Aby zniżka mogła być naliczona dla STAŁEGO KURSANTA nowy uczestnik dodatkowo musi uzupełnić krótki formularz polecenia.

ZOBACZ GALERIĘ