ANNA BOGUTA

ANNA BOGUTA

 

„Miłość w swojej istocie jest pragnieniem miłości, o czym wiedzą tancerze – tworząc cały poemat ze zbliżania się ku sobie, choć mogliby połączyć się od razu.”
Antoine de Saint-Exupéry

 

Największe osiągnięcia jako tancerza/ trenera:

Posiada najwyższą polską klasę taneczną A w stylu standardowym, oraz B w stylu latynoamerykańskim. Dwukrotna Mistrzyni Okręgu, Ćwierćfinalistka Otwartych Mistrzostw w Lipsku.

 

Od ilu lat tańczy/pracuje w szkole:

Tańczy od 6 roku życia.Była choreografem występów teatralno-tanecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Swoją karierę trenera rozpoczęła w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy w 2008 roku.

 

Trenowała pod okiem:

Marka Bernata, Arkadiusza Pavlovic, Iwony Pavlovic, Roberta Wota, Leszka oraz Anny Romankiewicz, Krzysztofa Trętowskiego. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez: Jacka Figurskiego, Andreja Mosejcuka, Marka Kosatego i Paulinę Glazik oraz wielu innych.

 

W Szkole Tańca:

Prowadzi zajęcia Latino Solo (mieszanka tańców latynoskich skierowana głównie do Pań), Chair Dance (zmysłowy taniec z użyciem krzesła, bardzo kobiecy, wyzwalający dużą dawkę energii, zdecydowanie pobudzający), a także udziela lekcji indywidualnych dla nowożeńców , par tanecznych, hobbystów i solistów z zakresu tańca towarzyskiego. Prowadzi również zajęcia w placówkach przedszkolnych oraz jest tancerką w grupie eventowej Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy. Pełni funkcję managera oraz jest członkiem zarządu w Szkole Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy.

 

ZOBACZ GALERIĘ

Partnerzy