DLA ORGANIZATORÓW WYPOCZYNKU DLA DZIECI

DLA ORGANIZATORÓW WYPOCZYNKU DLA DZIECI

.

.

.

Oferta zajęć tanecznych dla organizatorów wypoczynku dla dzieci…

.

Organizujesz wypoczynek letni lub zimowy dla dzieci i młodzieży w trakcie wakacji lub ferii zimowych?


Wiemy jak trudno jest zadbać o urozmaicenie dnia na obozach wyjazdowych, często atrakcje zależne są od pogody – ale nie z Nami. Tańczyć można zawsze – w słońcu w deszczu 🙂

Pomożemy urozmaicić Twój program w zajęcia taneczne prowadzone przez profesjonalistów !!!

.
.

Co oferujemy?

.

*MIX DANCE KIDS:

Na zajęciach dzieci poznają kroki i figury taneczne różnych stylów tańca. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której mali tancerze uczą się ciekawych choreografii tanecznych.

*HIP HOP:

To pełen energii styl taneczny dla wyluzowanych. Zajęcia opierają się na poznawaniu kroków i figur tańca ulicznego. Hip hop pozwala na kreatywność i pracę wyobraźni, a zajęcia są doskonałą okazją do nauki ciekawych choreografii i poznania kultury tego stylu.

*DISCO DANCE

Podczas zajęć dzieci poznają podstawy tańca Disco Dance, jak i technik ściśle z nim związanych. Dodatkowo nauka krótkich choreografii, ćwiczenia poprawiające koordynację ruchową oraz dynamikę tańca – pomogą przygotować młodych tancerzy do profesjonalnych i intensywnych treningów tańca Disco Dance.

*KUBANA KIDS

To zajęcia taneczno-ruchowe, które mają mnóstwo wigoru i energii. Charakteryzują się dynamicznym tempem układów tanecznych przy żywiołowej muzyce. Podczas zajęć uczestnicy uczą się układów choreograficznych dostosowanych do ich umiejętności tanecznych i możliwości ruchowych. Poznają kroki i figury charakterystyczne dla takich tańców jak m.in. hip-hop, salsa, merengue i reggaeton oraz ćwiczą koordynację ruchowo-przestrzenną. Zajęcia są mieszanką świetnej zabawy i dobrego humoru – dzięki czemu są doskonałym lekarstwem na nudę i pozwolą wytańczyć się nawet najbardziej energicznemu dziecku!

*TANIEC TOWARZYSKI:

Na zajęciach dzieci uczą się podstaw tańców towarzyskich ( standardowych i latynoamerykańskich). Taniec towarzyski uczy również dobrych manier, cierpliwości, samodyscypliny.

*BALECIK:

Zajęcia dla dziewczynek, które pragną poczuć się jak prawdziwe księżniczki! Na zajęciach dzieci uczą się prawidłowej postawy ciała, popracują nad koordynacją oraz wzmocnią swoje mięśnie. Zajęcia rozwijają także wrażliwość na muzykę a poprzez ruch dzieci uczą się wyrażać swoje emocje, pomysły i wyobrażenia.

*TANIEC WSPÓŁCZESNY:

Taniec współczesny jest bardzo luźną formą tańca, to znaczy, że nie ma ograniczeń co do ustawienia ciała – tutaj tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu.  Główne elementy tańca współczesnego to: praca z prawidłowym oddechem i postawą ciała, naturalność i lekkość w tańcu, gibkość, zwinność i wytrzymałość, wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek.

.

Dodatkowo w naszej dziecięcej ofercie znajdują się również:

.

*ANIMACJE:

Czyli kreatywna i jednocześnie zabawowa forma zapewnienia dzieciom tzw. „wolnego czasu”. Scenariusz animacji jest dobierany indywidualnie do każdego klienta. Jesteśmy elastyczni i przepełnieni pomysłami na gry, zabawy i zagadki dla dzieci.

.

.

Cena:

Każdego klienta traktujemy indywidualnie w oparciu o założenia danych zajęć i potrzeby klienta. 

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

.

.

Dlaczego my?

Szkoła Tańca i Wdzięku Barbara &Wojciech Przeminieccy działa na olsztyńskim rynku tanecznym od 1993 r. Właściciele przez 6 lat nieprzerwanie obejmowali miejsce na podium Mistrzostw Polski w Tańcach Latynoamerykańskich – dwukrotnie broniąc tytułu Mistrzów Polski!!
Kadra szkoły to wykształceni instruktorzy, dla których taniec jest życiową pasją. Szkoła od ponad 20 lat współpracuje z różnymi instytucjami, firmami w tym również placówkami oświatowymi, w których prowadzi zajęcia taneczne.

W październiku 2014 r. właściciele Szkoły otworzyli drugą placówkę – Studio Tańca Warszawska66 Dance Station.

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas potwierdzeniem wysokiego poziomu, jaki reprezentujemy.

Doceniają oni nasz profesjonalizm oraz oryginalność prowadzonych przez nas zajęć.
Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów…

.

.

Kontakt:

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące współpracy prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów:

Anna Boguta

Manager Szkoły Tańca

Tel. 509 712 210

anna.boguta@przemienieccy.pl

Aleksandra Stańco – Kozłowska

Specjalista ds. marketingu i promocji Szkoły Tańca

Tel. 789 391 748

ola.s@przemienieccy.pl

.

.

Dane kontaktowe:

Szkoła Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy

Ul. Jaroszyka 3, 10-687 Olsztyn

Tel.515 910 667

szkola@przemienieccy.pl

www.przemienieccy.pl

Szkoła posiada Certyfikat- „Produkt Warmia Mazury“
Kategoria: usługa- zajęcia taneczne

Dwukrotny laureat Nagrody Żagle Warmii i Mazur- Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss

ZOBACZ GALERIĘ